משלוחים חינם בקנייה מעל 400 ש”ח!

תפריט

תפריט

גלשני גלים

מחפשים גלשן גלים? בחנות שלנו תוכלו למצוא סוגים שונים של גלשני גלים  מקטגוריות שונות ולפני סגנונות גלישה, גודל ונפחי גלשנים ורמת גלישה. אם אתם מחפשים שורטבורדים, לונג בורדים פאן בורדים ועוד, בעמוד זה תוכלו למצוא גלשנים בדיוק את הגלשן שאתם מחפשים.

שאלות ותשובות על גלשני גלים

איזה גלשן מתאים למתחילים?

למי שרק לומד לגלוש גלים או עדיין בשלב ההתחלה, מומלץ להתחיל עם גלשן סופט משום שהוא קל יותר ללמידה בזכות יכולת הציפה שיש לו והוא לרוב מגיע במידות שמתאימות למתחילים.

איזה גלשן מתאים לגלים בינוניים?

זה בעיקר תלוי ביכולות של הגולש, אבל על גלים בינוניים בדרך כלל גלשני פאן בורד או שורט בורד יתאימו.

מה הגלשן שהכי מתאים לתנאים של הארץ?

מכיוון שברוב הימים שבהם יש תנאי גלישה טובים בארץ הגלים אינם גבוהים במיוחד ובעיקר בקיץ, לתנאים של הארץ יתאימו רוב הזמן גלשני לונג בורד או שורט בורד.

איך לומדים גלישת גלים?

כדי ללמוד גלישת גלים אתם צריכים להירשם לשיעורי גלישה אצל בית ספר מקצועי או מדריך מנוסה. ניתן ללמוד גלישת גלים בקבוצות או בשיעורים פרטיים.

איזה גלשן יתאים למי שרוצה להתקדם מגלשן סופט?

מי שרוצה להתקדם לגלשן הבא שלו לאחר גלשן סופט, מומלץ להמשיך עם גלשן פאן בורד שהוא נחשב גם גלשן מעבר לפני גלישה על שורטבורד.

מה זה גלשן פאן בורד?

גלשני פאן בורד נקראים גם גלשני מעבר והם נחשבים כגלשנים שמתאימים למגוון תנאים. גלשני פאן בורד בדרך כלל יהיו גמידות של 6.6 עד 8.6 פיט.

מה זה שורט בורד?

שורט בורד אלו גלשנים קצרים, בעלי יכולת תמרון ותנועה טובה ומתאימים בעיקר לגולשים מתקדמים. שורטבורדים הם בדרך כלל במידות של 5.6 עד 6.6 פיט.

לאיזה תנאים מתאים לונג בורד?

לונגבורד מתאים בעיקר לגלים נמוכים עד בינוניים, בעיקר גלים עם סוול ארוך וגלים רכים.

מה האורך של גלשן לונג בורד?

גלשן לונג בורד הם גלשנים באורך של 9 פיט ומעלה.

לאיזה תנאים מתאים שורט בורד?

שורטבורד הוא גלשן למתקדמים ומתאים לגולשים מיומנים ולגל גבוה וחזק.

כמה עולה גלשן סופט?

המחירים של גלשני סופט נעים בטווח של 900-1400 ש”ח.

למי מומלץ לגלוש עם גלשן סופט?

בדרך כלל גלשן סופט יהיה מומלץ למתחילים בגלל המאפיינים שלו: הוא מציף ומגיע במידות שמתאימות למתחילים. אבל בגלל שיש הרבה ימים עם ים נמוך, יש גם לא מעט גולשים מתקדמים שמחזיקים גם הם גלשן סופט.

איך לבחור גלשן סופט שמתאים לי?

את אורך גלשן הסופט מתאימים לגולש בדרך כלל על פי משקלו. ככל שמשקל הגוף גדול יותר, כך ניקח גלשן סופט ארוך יותר. במאמר זה תוכלו לראות את המידות הרצויות בחלוקה לפי משקל גוף הגולש:

ממה עשוי גלשן סופט

במרבית המקרים גלשני הסופט יהיו עשויים מקצף פוליאריטן עם ציפוי למינציה, אך יש גם חומרים נוספים שמשמשים לבניית גלשני סופט כמו פיברגלס ואפוקסי.

מה היתרונות של גלשן סופט ולאיזה גלים הוא מתאים?

המאפיינים של גלשני הסופט מספקים להם הרבה יתרונות וביניהם: הם נחשבים בטוחים יותר לעומת גלשנים אחרים, יש להם יכולת ציפה משופרת, אפשר לגלוש גם בים חלש ונמוך והעלות שלו נמוכה לעומת גלשנים אחרים. גלשן סופט מתאים בעיקר לגלים נמוכים ולים חלש, אבל אפשר לגלוש איתו גם על גלים בינוניים.

האם אפשר ללמוד לגלוש ישר על שורטבורד?

לא. מומלץ להתחיל ללמוד על סופט או לפחות על פאן בורד. גלשן שורטבורד מתאים למתחילים. יכולת הציפה שלו היא נמוכה יותר והוא יעבוד טוב בעיקר בגלים גבוהים וים חזק – תנאים שלא מתאימים למתחילים.

מהם הסוגים העיקריים של גלשני גלים?

ישנם סוגים שונים של גלשני גלים, המוכרים והנפוצים ביותר הם לונג בורד, סופט, פאן בורד וגלשני שורטבורד.

כמה עולה לונגבורד?

טווח המחירים שלו לונגבורד יכול להיות רחב והוא מושפע מנתונים שונים כמו מותג ואיכות חומרים ובנייה. המחיר הממוצע של לונג בורד הוא 3500-5000 ש”ח.

למה גולשים מורחים שעווה על הגלשן?

נהוג למרוח שעווה על גלשנים כדי ליצור חספוס ולהמנע ממצב שהרגל שלכם מחליקה על הגלשן.

האם צריך שעווה לגלשן סופט?

לא. בניגוד לגלשנים אחרים, על גלשן סופט לא צריך למרוח שעווה.

האם אפשר להעלות גלשנים למטוס?

אפשר להעלות גלשנים לטיסה אם הם נמצאים בתיק יעודי, אך בכל חברת גלישה יש את המדיניות שלה לגבי ציוד גלישה במחינת המחיר, מידות ומשקל וצריך לבדוק באתר של חברת התעופה לגבי המדיניות של הטסת ציוד גלישה.

האם פאן בורד יכול להתאים למתחילים?

פאן בורד הוא בדרך כלל גלשן מעבר לאחר שלב הלימוד על גלשן סופט, אך ניתן ללמוד לגלוש גם עם פאן בורד.

איזה גלים הכי טובים למתחילים?

כמתחילים תמיד חשוב לדעת שאתם נכנסים בתנאים שמתאימים לכם, כלומר גלים נמוכים וים רגוע. גלים בגובה של 0.4-0.8 מ’ יהיו המתאימים ביותר

×
דילוג לתוכן