ענף הקייטסרפינג הפך פופולארי בישראל בעשור האחרון, מיד כשיש רוח חופי הארץ מתמלאים קייטים שהם למעשה מצנחים או עפיפונים גדולים וצבעוניים ובעזרתם רוכבים הגולשים על הרוח ומתמלאים באנדרנלין ואנרגייה מדהימה.קורס קייטסרפינג בכנרת

אם גם אתם חולמים להכנס לתחום הקייטסרפינג אתם מוזמנים לעשות זאת בהדרכה וליווי כדי שתרכשו מיומנות ובטחון עם הקייט ותוכלו להיכנס לתחום בצורה קלה ובטוחה.

למה ללמוד קייטסרפינג בכנרת?

כי יש רוח כמעט כל יום בעונה וכדי ללמוד יש צורך בתרגול יום יומי וכדי לתרגל ובכלל לגלוש, אנחנו צריכים רוח! רוח טרמית נושבת כל יום בכנרת שלנו מאפשרת תנאי הגלישה מצויינים ויציבים במשך כל עונת הקיץ!!
הרוח הטרמית עובדת כמו שעון, סביבות השעה 14:00 נכנסת הרוח ונמשכת עד שעות השקיעה.
תנאי הגלישה בכנרת מספקים חווית גלישה ברמה אחרת ומאפשרים תרגול יום יומי.

ניתן להנות משעורי קייט בודדים בכנרת או קורס פרטי מלא ללימוד גלישת קייט (עפיפונים), הדרכות מקצועיות למתחילים ומתקדים בבית הספר לגלישה של רן רוה – KiteLab. בהדרכה תקבלו מידע ובטחון שיאפשרו לך להיכנס לתחום בצורה קלה ובטוחה.

נקודת הגלישה של KiteLab בכנרת ממוקמת במרכז הגדה הצפון מזרחית – בחוף הדיימונד המפורסם.

הכנרת אינה מקום להגיע ולהתנסות בחווית הקייטסרפינג באופן עצמאי, ומחייבת ליווי אישי של מדריך מנוסה שמכיר את כל המכשולים באזור הגלישה.

מבנה קורס הקייט בכנרת

במהלך המפגש הראשון התלמיד ילמד כיצד לשלוט במצנח האימונים (Trainer) בחוף, ולאחר מכן עם מצנח רגיל – הקייט שיותאם לתלמיד לפי משקל גופו ועוצמת הרוח בעת המפגש. התנסות עם הקייט תעשה במים עם אפוד ציפה וקסדה.

במפגש השני נמשיך לתרגל שליטה בקייט \ המצנח, נבנה לתלמיד בטחון עם הקייט והבנה, נלמד ונתרגל להניף ולהוריד את הקייט ונעשה גרירות במים כדי לחוש את כוחו של הקייט וצורת הפעלתו.

במפגש השלישי נשלב את הגלשן יחד עם הידע והמיומנות שצבר התלמיד עם הקייט ונתחיל בשעורי עלייה לבורד.
אחרי שלמדנו לשלוט בקייט ותרגלנו כניסה ויציאה מגזרות הכוח שלו, נשלב מיומנות זו עם העמידה על הגלשן.

הערות לקורסי קייטסרפינג:

בית הספר לגלישת קייטסרפינג KiteLab חוסך לך זמן ואנרגיה מיותרת בחיפוש אחרי תנאי הגלישה האופטימליים.
כשאתה לומד קייטסרפינג איתנו אתה מצטרף לקבוצת גולשים ותיקה ומנוסה, החיים את הים ורודפים אחרי תנאי הגלישה, ומבינים ומכירים לעומק את תחום גלישת הקייט בישראל ובעולם..

ייחודי ל-KiteLab!

שירות ליווי לאחר הקורס – ללא עלות נוספת – אשר יעזור לגולש המתחיל להשתלב בתחום, בצורה הבטוחה והמהנה ביותר.

ל-KiteLab בוגרי קורסים מכל הגילאים אשר כבר נהנים מפעילות ספורטיבית ייחודית, ברחבי הארץ והעולם.משך שיעור: 120 דקות.
כמות שיעורים בקורס: 3.
עלות קורס: 1800 ש״ח .

צרו קשר לקבלת פרטים או התקשרו לרן: 052-3798791