משלוחים חינם בקנייה מעל 400 ש”ח!

תפריט

תפריט

קורס קייטסרפינג

אתם נמצאים בחוף הים, המים והרוח מכניסים אותכםך לאווירה. אתם נרגעים, נושמים עמוק ומסתכל על הים – גולשי קייט סרפינג קופצים לשמים ונהנים כמו ילדים ופתאום גם אתם רוצים להרגיש איך זה.
הים הוא מרחב עצום שבו הכל יכול לקרות ולהתקיים. כדי להגיע אליו ולהיות חופשיים בו כגולשים, עלינו לדעת כיצד לנהוג ולהתנהל בתוכו באחריות. בשביל זה אנחנו כאן – להדריך ולהוביל אתכם בצעדים קטנים ובבטחה בדרך אל הים הגדול ולתוך העולם המרגש של הקייט סרפינג.

כשאתם לומדים קייט סרפינג ב-KITELAB, אתם מתחברים לקבוצה של אנשים החיים את הים יום-יום, ורודפים אחרי תנאי הגלישה שהם כל כך מצפים להם. קהילת הגולשים של קייט לאב, תעזור לך להגיע למקומות הנכונים בזמן הנכון, ותקדם אותך לגלישה עצמאית ומקצועית, והכי חשוב – כניסה קלה בטוחה לעולם הקייטסרפינג.

קורס קייט סרפינג – איך הוא מתבצע?

קורס קייטסרפינג בנוי משלושה מפגשים מעשיים, כל אחד מהם אורך כשעתיים:

  • מפגש ראשון – במהלך המפגש הראשון בקורס, התלמיד ילמד כיצד לשלוט במצנח האימונים (Trainer) בחוף ועם מצנח\קייט רגיל שמתאים לגלישה. יש מידות שונות של קייטים ואת מידת הקייט מתאימים במהלך השיעורים לפי משקל התלמיד ותנאי הרוח בזמן השיעור. בנוסף, בשיעור ראשון במהלך קורס הקייט סרפינג מקבלים מידע שיעזור לכם בהכרת החוף ותנאי הגלישה בו, היכרות עם הציוד עד הרמה בה התלמיד ירגיש עצמאי בפריסת הציוד וקיפולו, תרגול שליטה בקייט, הסבר מלא על ציוד הקייט סרפינג ועל הגלישה עצמה, הסבר יסודי של כללי הבטיחות הנדרשים להנפה והנחתה עצמית בחוף.
  • מפגש שני – התלמיד יישם את הנלמד בשיעור הקודם בקורס הקייטסרפינג, ויגיע למצב של שליטה טובה יותר בעפיפון, בין אם זה בחוף  או בתוך המים באמצעות לימודי גרירות ושיטת ה”שמיניות” עם הקייט.
    עליה על הגלשן – בשיעור זה התלמיד יקבל דגשים מלאים וטכניקת עליה מהמים למצב עמידה על הגלשן.
  • מפגש שלישי – יישום כל החומר הנלמד בקורס קייט סרפינג ופתיחת ציוד, תרגול הנפות והנחתות, חזרה על סוגי הסכנות, תרגול שחרור מהיר, חזרה על גרירות במים, הנפה מהמים ובעיקר תרגול של עלייה על הגלשן בשילוב של כל מה שנלמד במהלך כל השיעורים בקורס הקייט סרפינג.

קורס קייט סרפינג מקצועי יעניק לכם תחושת בטחון בתחילת הדרך וישמש כמקפצה מהירה ובטוחה אל עולם הקייט סרפינג.
גם בסיום הקורס הצוות יעזור, יתמוך וינחה אתכם. תמצאו אצלנו בית חם בכל יום ובכל שעה.

מניסיוננו כל התלמידים ב-KiteLab מסיימים את קורס הגלישה ומגיעים לרמה המאפשרת לרכוש ציוד וללכת להתאמן בזמנם החופשי. לחניכים ניתנות הטבות מיוחדות ברכישת ציוד, תוך התאמה מדויקת של הציוד לתלמיד ובמחירים אטרקטיביים. השיעורים מתקיימים בשיטת “מדריך על חניך” אחד על אחד, כאשר מוענק לתלמיד ציוד מקצועי חדיש ובטיחותי למשך כל המפגשים במהלך הקורס.

טווח גילאים: 11-60.
משך שיעור: 120 דקות.
כמות שיעורים בקורס: 3.
עלות הקורס: 2100 ש״ח.

הפעילות מתאימה לגברים ולנשים כאחד.

באיזה חופים בארץ אפשר לעשות קורס קייט סרפינג?

בארץ יש לא מעט חופים שבהם אפשר לעשות קורס קייט סרפינג, בעיקר בעונות המעבר, סתיו ואביב, אבל בחופים מסויימים אפשר לעשות קורס גם בחודשי הקיץ.

קורס קייט סרפינג בהרצליה ואזור המרכז 

באזור המרכז רוב החופים הם מאוד עמוסים, בעיקר תל אביב, ולכן הם לא מתאימים לקורס קייט סרפינג מכיוון שחייב שהשיעורים יהיו בחופים מספיק פתוחים ורחבים, עם מינימום סכנות לתלמידים שעוברים את הקורס ולשאר האנשים בחוף. לכן אם אתם גרים באזור תל אביב והמרכז, החוף המתאים ביותר בסביבה יהיה בהרצליה, שם מעבירים קורס קייט ספרינג בעיקר בעונות המעבר כאשר הרוחות הצפוניות נושבות חזק יותר ותדירות גבוהה יותר.

קורס קייט סרפינג בחוף פולג

חוף פולג בנתניה הוא חוף מאוד פופולרי לקייט סרפינג וגם מתחילים רבים מגיעים לתרגל ולגלוש בו בעיקר בעונות המעבר כשיש רוחות צפוניות, מכיוון שמדובר בחוף מאוד רחב, פתוח ונוח. זו גם הסיבה שמאוד נוח ומתאים להעביר שיעורים ללימוד קייט סרפינג בחוף פולג בנתניה.

קורס קייט סרפינג בשדות ים

כמו חוף פולג, גם חוף שדות ים הוא אחד החופים הפופולריים לגלישת קייט סרפינג ולכן אפשר לראות המון קייטים בחוף בימים שבהם יש תנאי רוח מתאימים לגלישת קייט סרפינג. החוף של שדות ים נמצא מעט צפונית לחדרה, סמוך לקיסריה. לכן אם אתם גרים בטווח שבין חיפה לנתניה, תוכלו לעשות גם קייט סרפינג גם בשדות ים.

קורס קייט סרפינג בחוף המבצר בעתלית

חוף המבצר בעתלית הוא אחד החופים היפים בארץ והמבצר הצלבני מספק תפאורה מדהימה בזמן הגלישה. מלבד זאת זהו חוף חולי, מאוד ארוך ורחב ולכן הוא מאוד מתאים לגלישת קייט סרפינג, גם למתחילים וגם בחוף המבצר בעתלית תוכלו לעשות קורס קייט סרפינג בעונות המעבר שבהן נושבות הרוחות הצפוניות לאורך החוף.

קורס קייט סרפינג בקריות

החופים בקריות ידועים בכך שיש באים תנאים טובים לגלישת קייט סרפינג לאורך כל השנה ולא רק בעונות המעבר. גם בקיץ כשבשאר החופים הרוח מאוד חלשה, בחופי הקריות כמעט מדי יום יש רוח מערבית שמאפשר לגלוש קייט וגם תנאים מתאימים לשיעורים.

קורס קייט סרפינג בכנרת

בחודשי הקיץ, כאשר ברוב החופים בארץ אין רוח, בכנרת יש רוח מעולה ותנאים מעולים לגולשי קייט סרפינג. עם קייטלאב לא תצטרכו לחכות עד לעונות הצפוניות כדי להתחיל את הקורס שלכם, כי תוכלו לעשות קורס קייט סרפינג גם בכנרת, בצורה בטוחה שמתאימה לתנאים הייחודיים הקיימים בכנרת.

לא בטוח? רוצה לנסות? שובר מתנה לשיעור חוויה בקייט סרפינג

מפגש התנסות בקייטסרפינג נועד לאלו הרוצים לטעום את התחום, ומומלץ מאוד כמתנת יום הולדת.
תלמיד אשר יהיה מעוניין להמשיך לקורס מלא – יהנה מקיזוז מחיר מפגש ההתנסות הלימודית מהמחיר המלא.

בית הספר מוגבל במספר הקורסים לעונה זו, והמקומות הפנויים הולכים ואוזלים.
קבע את השיעורים שלך עכשיו – ותוכל לבחור מועדים הנוחים לך למשך כל תקופת הקורס.

שתהיה עונת גלישות והדרכות מוצלחת, צבעונית ושמחה לכולנו.
מחכים לכם בקייט לאב עם צוות הדרכות והציוד הכי טוב בשוק.

מאיזה גיל אפשר להתחיל קייט סרפינג?

אפשר להתחיל ממשקל 40 ק״ג ומעלה. זה לא תלוי גיל אלא תלוי משקל, כך שגם ילדים מעבר למשקל זה יכולים להתחיל ללמוד קייט סרפינג בליווי מדריך מיומן.

איפה לומדים לגלוש קייטסרפינג?

אנחנו מלמדים גלישה בפריסה ארצית בחופים בטוחים שאינם מוגדרים חופי רחצה ובעדיפות לחופים רחבים וחוליים בהתאם לתחזית הרוח והגלים.

כמה זמן נמשך קורס קייט סרפינג?

קורס קייט סרפינג מורכב בדרך כלל מ3 שיעורים, כאשר כל שיעור הוא שעתיים, סך הכל 6 שעות הדרכה לקורס קייט סרפינג רגיל.

האם אחרי קורס קייט סרפינג כבר אדע לגלוש טוב?

כמו כל דבר, צריך לתרגל ולהתמיד על מנת להתקדם. המטרה של הקורס היא ללמד אתכם את הבסיס לקייט סרפינג ולתת לכם כלים כדי להתחיל לגלוש לבד ולעשות זאת באופן נכון ובטוח.

האם קייט סרפינג זה ספורט מסוכן?

קייט סרפינג הוא ספורט אקסטרימי ועלול להיות מסוכן אם לא מייחסים תשומת לב לעיניין הבטיחות ולכן חשוב מאוד לעשות קורס במקום מסודר לפני שמתחילים לגלוש.

מה עוצמת הרוח שצריך כדי לגלוש קייט סרפינג

זה תלוי בתנאים שונים, אבל ניתן להתחיל לגלוש כבר ברוח של 12-13 קשר עם הציוד המתאים. יש ציוד שמתאים לגלישה ברוח חלשה כמו קייט פוייל וגלשן הידרופוייל שמאפשרים גלישה כבר מרוח של כ-8-9 קשרים.

צריך ניסיון קודם בגלישה בשביל ללמוד קייט סרפינג?

לא. אם יש לכם ניסיון בסגנונות גלישה קודמים כמובן שזה יכול לעזור, אבל לרוב האנשים שמתחילים לגלוש קייט סרפינג אין רקע קודם בגלישה.

האם אפשר ללמוד קייט סרפינג לבד?

לא. קייט סרפינג הוא ספורט אקסטרימי ועל מנת לתפעל את ציוד הקייט באופן בטוח ונכון חייבים לעשות קורס קייט סרפינג.

כמה זמן לוקח עד שיודעים לגלוש טוב?

כדי להתקדם בגלישה זה תלוי יותר בהתמדה וצבירת שעות גלישה ולא בהכרח בזמן שעבר מאז שעשיתם את הקורס. לכן אם אתם רוצים לגלוש טוב, עליכם להתמיד ולהגיע לים כדי בכל זמן שיש תנאים שמתאימים לכם.

רוצים להכנס לעולם הקייטסרפינג? השאירו פרטים כאן לקורס קייטסרפינג ושעורי חוויה:

בכל שאלה - אנחנו כאן

כתובת

השיבולים 2, מושב רשפון

מייל

info@kitelab.co.il

רן רוה

052-3798791

חנות

09-7733894

×
דילוג לתוכן