אתה נמצא בחוף הים. המים והרוח מכניסים אותך לאווירה. אתה נרגע, נושם עמוק ומסתכל על הים – גולשים קופצים לשמים ונהנים כמו ילדים. ופתאום אתה רוצה להרגיש איך זה. הים הוא מרחב עצום שבו הכל יכול לקרות ולהתקיים. כדי להגיע אליו ולהיות חופשיים בו, עלינו לדעת כיצד לנהוג ולהתנהל בתוכו באחריות. בשביל זה אנחנו כאן – להדריך ולהוביל אתכם בצעדים קטנים בדרך אל הים הגדול.

קורס גלישה למתחילים


כשאתה לומד קייטסרפינג ב-KITELAB, אתה מתחבר לקבוצה של אנשים החיים את הים יום-יום, ורודפים אחרי תנאי הגלישה שהם כל כך מצפים להם. קהילת הגולשים של KITELAB תעזור לך להגיע למקומות הנכונים בזמן הנכון, ותקדם אותך לגלישה עצמאית מקצועית, והכי חשוב – בטוחה.

הקורס בנוי משלושה מפגשים מעשיים, כל אחד מהם אורך כשעתיים:

  • מפגש ראשון – במהלך המפגש הראשון התלמיד ילמד כיצד לשלוט במצנח האימונים (Trainer) בחוף ועם מצנח רגיל שמתאים לגלישה (יותאם לפי משקל התלמיד): הכרת החוף ותנאי הגלישה בו, היכרות עם הציוד עד הרמה בה התלמיד ירגיש עצמאי בפריסת הציוד וקיפולו, תרגול שליטה בעפיפון כוח לימודי, הסבר מלא על מצנח הגלישה, הסבר יסודי של כללי הבטיחות הנדרשים להנפה והנחתה עצמית בחוף.
  • מפגש שני – התלמיד יישם את הנלמד בשיעור הקודם ויגיע למצב שליטה מלאה בעפיפון בחוף ובמים. לימודי גרירות ושיטת ה”שמיניות” במים עם המצנח. הנפה מהמים – בשיעור זה התלמיד יקבל דגשים מלאים וטכניקת עליה מהמים למצב עמידה על הגלשן.
  • מפגש שלישי – יישום כל החומר הנלמד בקורס ופתיחת ציוד, תרגול הנפות והנחתות, חזרה על סוגי הסכנות, תרגול שחרור מהיר, חזרה על גרירות במים, הנפה מהמים – תרגול מעמיק המאפשר גלישה מלאה.

הקורס יעניק לכם תחושת בטיחות בתחילת הדרך וישמש כמקפצה אל תוך עולם הקייטסרפינג. גם בסיום הקורס הצוות יעזור, יתמוך וינחה אתכם. תמצאו אצלנו בית חם בכל יום ובכל שעה.

מניסיוננו כל התלמידים ב-KiteLab מסיימים את קורס הגלישה ומגיעים לרמה המאפשרת לרכוש ציוד וללכת להתאמן בזמנם החופשי. לחניכים ניתנות הטבות מיוחדות ברכישת ציוד, תוך התאמה מדויקת של הציוד לתלמיד ובמחירים אטרקטיביים. השיעורים מתקיימים בשיטת "מדריך על חניך" כאשר מוענק לתלמיד ציוד מקצועי חדיש ובטיחותי למשך כל המפגש.

טווח גילאים: 11-60.
משך שיעור: 120 דקות.
כמות שיעורים בקורס: 3.
עלות הקורס: 1800 ש״ח.

הפעילות מתאימה לגברים ולנשים כאחד.

לא בטוח? רוצה לנסות? שובר מתנה לשיעור חוויה!
מפגש התנסות בקייטסרף נועד לאלו הרוצים לטעום את התחום, ומומלץ מאוד כמתנת יום הולדת.
תלמיד אשר יהיה מעוניין להמשיך לקורס מלא – יהנה מקיזוז מחיר מפגש ההתנסות הלימודית מהמחיר המלא.

בית הספר מוגבל במספר הקורסים לעונה זו, והמקומות הפנויים הולכים ואוזלים.
קבע את השיעורים שלך עכשיו – ותוכל לבחור מועדים הנוחים לך למשך כל תקופת הקורס.

שתהיה עונת גלישות והדרכות מוצלחת, צבעונית ושמחה לכולנו.
קיץ 2020 – אתה סופר מוזמן, נקבל אותך יפה – רק תבוא.

רוצים להתחיל לגלוש? השאירו פרטים כאן:

שעור התנסות בגלישת קייט